Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca o godzinie 1200 Msza Święta w intencji Rodziców, którzy utracili swoje dzieci.
  2. Od 05 lutego nasz Kościół będzie zamknięty przez około 3 tygodnie. Spowodowane jest to koniecznością dezynsekcji naszego kościoła. Niestety drewno jest zjadane przez owady, a jedynym sposobem jest zastosowanie chemii. Księża z Domu Księży Emerytów będą celebrować Msze Święte w domu. Niestety ze względu na brak miejsca Msze Święte będą celebrowane prywatnie.
  3. Ponowne otwarcie Kościoła przewidujemy na dzień 25 lutego 2024 r. Jednak liczymy się z możliwością opóźnienia. Informacja o dniu otwarcia Kościoła będzie wywieszona na tablicy ogłoszeń, drzwiach Kościoła i na stronie internetowej Domu Księży Emerytów.
  4. Intencje na miesiąc, luty nie będą przyjmowane, chyba że ktoś zgada się, aby Msza Święta został odprawiona w Domu Księży Emerytów bez udziału wiernych.
  5. W poniedziałek wspomnienie świętej Agaty, Dziewicy i Męczennicy.
  6. We wtorek wspomnienie świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  7. W sobotę wspomnienie świętej Scholastyki Dziewicy i Męczennicy.
  8. Składamy serdeczne podziękowania za każdy dobry gest i wsparcie naszego Kościoła Rektoralnego i Domu Księży Emerytów. Bóg zapłać za wszelkie doświadczone od Was dobro.
  9. W minionym tygodniu w Kołobrzegu do wieczności odeszli: + Janina Butkiewicz l. 90, + Stanisława Grządka l. 88, + Daniela Kryger l. 83, + Janina Kłos l. 73, + Zenon Dutka, l. 83. Pamiętamy również o zmarłych księżach: ks. Wiktorze Stoltmannie, Ks. Wilhelmie Luengen, ks. Janie Kalińskim, ks. Eugeniuszu Matysiaku, seniorze, ks. Janie Szałapskim, ks. Marianie Kopciu, ks. Adamie Mizerskim, których rocznica śmierci przypadła w minionym tygodniu.

W intencji wszystkich zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

ks. Marcin Lipnicki, Rektor kościoła