Ogłoszenia duszpasterskie

X Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, o godzinie 1200 Msza Święta w intencji przyjaciół i dobroczyńców naszego Kościoła Rektoralnego i Domu Księży Emerytów. Za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca o godzinie 1200 Msza Święta sprawowana będzie w intencji zmarłych kapłanów, braci i sióstr zakonnych.
  2. We wtorek święto Świętego Barnaby Apostoła.
  3. W czwartek wspomnienie świętego Antoniego z Padwy Kapłana i Doktora Kościoła. Jest to jednocześnie 13 dzień czerwca, kolejna rocznica czerwcowego objawienia Najświętszej Maryi Panny w Fatimie. Zapraszamy na godzinę 1715, wspólnie odmówimy różaniec fatimski oraz litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godzinie 1800 Msza Święta, a następnie apel fatimski.
  4. W piątek wspomnienie błogosławionego Michała Kozala, Biskupa i Męczennika.
  5. Nabożeństwa czerwcowe w niedziele o 1130, poniedziałki i środy po Mszy świętej a w dni pozostałe o godzinie 1730.
  6. W dniach 12-14 lipca odbędzie się autokarowa pielgrzymka do Lichenia i Częstochowy. Koszt pielgrzymki – 380 zł, w tym dwa noclegi. Zgłoszenia i zapisy u p. Eugenii, tel. 517 866 296.
  7. Składamy serdeczne podziękowania za każdy dobry gest i wsparcie naszego Kościoła Rektoralnego i Domu Księży Emerytów. Bóg zapłać za wszelkie doświadczone od Was dobro. Wszystkim wam życzymy Bożego błogosławieństwa, pokoju, dobra i zdrowia.
  8. W minionym tygodniu w Kołobrzegu do wieczności odeszła: + Mirosława Tomczak l. 72. Pamiętamy także o zmarłych kapłanach: ks. Janie Księżku, ks. Marianie Jancu, ks. Władysławie Leszkowiczu, ks. Staniesławie Kosakowskim, ks. Stefanie Leszczyńskim, których rocznica śmierci przypadła w minionym tygodniu.

W intencji wszystkich zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

ks. Marcin Lipnicki, Rektor kościoła