Ogłoszenia duszpasterskie

XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca, o godzinie 1200 Msza święta Morska.
 2. Za tydzień Pierwsza Niedziela miesiąca o godzinie 1200 Msza święta w intencji rodziców, którzy utracili swoje dzieci.
 3. We wtorek 27 września wspomnienie obowiązkowe świętego Wincentego a Paulo.
 4. W środę 28 września wspomnienie świętego Wacława męczennika.
 5. W czwartek 29 września święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 6. W piątek 30 września wspomnienie świętego Hieronima, prezbitera i Doktora Kościoła.
 7. W sobotę 1 października wspomnienie świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i Doktora Kościoła.
 8. Sobota 1 października jest jednocześnie pierwszą sobota miesiąca oraz tego dnia rozpoczynamy nabożeństwa Różańcowe. Wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec i nabożeństwo okolicznościowe o godzinie 1715. Nabożeństwa Różańcowe naszym kościele – tradycyjnie w niedzielę o godzinie 1130, w poniedziałek i środę po Mszy świętej, w pozostałe dni o 1730.
 9. Przypominamy, że zawsze istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego, za odmówienie w całości przynajmniej jednaj części Różańca Świętego w kościele, kaplicy publicznej, wspólnocie zakonnej lub w rodzinie.
 10. Składamy serdeczne podziękowania za każdy dobry gest i wsparcie naszego Kościoła Rektoralnego i Domu Księży Emerytów. Bóg zapłać za wszelkie doświadczone od was dobro.
 11. Wszystkim wam tutaj zebranym, waszym rodzinom i najbliższym życzymy wielu Bożych Łask, dobra, pokoju i zdrowia.
 12. W minionym tygodniu w Kołobrzegu do wieczności odeszli: + Janina Kamińska, l. 89, + Lidia Hanuszek, l. 63. Pamiętamy o zmarłych księżach: ks. Witoldzie Szymczukiewiczu, ks. Januszu Kubali, ks. Jerzym Bonnie, ks. Antonim Czernuszewiczu, ks. Marianie Leśniewskim, ks. Witoldzie Jaskólskim, ks. Janie Guzowskim, których rocznica śmierci przypadła w minionym tygodniu.

W intencji wszystkich naszych zmarłych – wieczny odpoczynek, racz im dać Panie.

ks. Marcin Lipnicki, Rektor kościoła