Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca, o godzinie 1200 Msza Święta Morska, za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca o godzinie 1200 Msza Święta sprawowana w intencji rodziców, którzy utracili swoje dzieci.
  2. W środę wspomnienie świętego Wincentego a Paulo, prezbitera.
  3. W czwartek wspomnienie świętego Wacława, męczennika.
  4. W piątek święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  5. W sobotę wspomnienie świętego Hieronima, prezbitera i Doktora Kościoła.
  6. Przyszła Niedziela rozpoczyna miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe naszym kościele – tradycyjnie w niedzielę o godzinie 1130, w poniedziałek i środę po Mszy świętej, w pozostałe dni o 1730.
  7. Przypominamy, że zawsze istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego, za odmówienie w całości przynajmniej jednaj części Różańca Świętego w kościele, kaplicy publicznej, wspólnocie zakonnej lub w rodzinie.
  8. Składamy serdeczne podziękowania za każdy dobry gest i wsparcie naszego Kościoła Rektoralnego i Domu Księży Emerytów. Bóg zapłać za wszelkie doświadczone od Was dobro.
  9. W minionym tygodniu w Kołobrzegu do wieczności odeszli:  + Hanna Mateńko, l. 74, + Zbigniew Waszczyk, l. 61, + Zbigniew Błażejewski, l. 63, + Ryszard Lisowski, l. 72. Pamiętamy również o zmarłych księżach: ks. Witoldzie Szymczukiewiczu, ks. Januszu Kubali, ks. Kazimierzu Michalaku, ks. Jerzym Bonnie, ks. Antonim Czernuszewiczu, ks. Marianie Leśniewskim, których rocznica śmierci przypadła w minionym tygodniu i naszym zmarłym we środę 20 września 2023 domowniku ks. Stanisławie Stolzu. Pomódlmy się w intencji wszystkich zmarłych.

W intencji wszystkich zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Rektor kościoła

ks. Marcin Lipnicki, Rektor kościoła